آخرین اخبار

تهران میزبان ۷۳ رویداد بازاریابی و تجاری

مجوز های صادر شده در سال جاری نشان می‌دهد که پایتخت ایران در سال جاری میزبان ۶۵ نمایشگاه بین المللی و هفت نمایشگاه ملی خواهد بود.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

مجوز های صادر شده در سال جاری نشان می‌دهد که پایتخت ایران در سال جاری میزبان 65 نمایشگاه بین المللی و هفت نمایشگاه ملی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، سازمان توسعه تجارت ایران در تقویم زمان بندی برگزاری نمایشگاه‌ها، تا به امروز 73 نمایشگاه ملی و بین المللی را به عنوان رویدادهای بازاریابی و تجاری در تهران ثبت کرده است که اولین آنها نیز دهمین "نمایشگاه بین المللی ایران پلاست" است که در فروردین ماه برگزار می‌شود و آخرین نمایشگاه امسال هم "شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست" در اسفند ماه خواهد بود.

تهران در سال 1395 در مجموع حدود 288 روز از این رویدادهای نمایشگاهی که توسط نهادهای دولتی یا خصوصی برگزار می‌شوند، میزبانی خواهد کرد.

بخشی از این نمایشگاه ها عبارتند از سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، پنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته، سومین نمایشگاه و همایش بین المللی نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار، هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام)، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ)، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست.

این در حالی است که بر اساس سیاست های اعلام شده برای توسعه روابط تجاری و بازاریابی های داخلی و خارجی، سازمان توسعه و تجارت ضمن حمایت های مالی از شرکت کنندگان در نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری برون مرزی، موظف به حمایت از برگزاری رویدادهای تجاری و نمایشگاهی داخلی و در اختیار گذاشتن تسهیلات مربوط به ساماندهی و برگزاری این رویدادها نیز است.

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آب و هوا

Sunny

31°C

Tehran

Sunny
Humidity: 13%
Wind: SSW at 17.70 km/h
Sunday
Sunny
26°C / 37°C
Monday
Sunny
24°C / 38°C
Tuesday
Sunny
25°C / 38°C
Wednesday
Sunny
26°C / 39°C

نظر سنجی

اوقات شرعی

تمامی حقوق محفوظ است

Template Design:Dima Group