آخرین اخبار

ایران مغلوب لهستان شد/ شاگردان عطایی از راهیابی به نیمه نهایی باز ماندند

ایران مغلوب لهستان شد/ شاگردان عطایی از راهیابی به نیمه نهایی باز ماندند

پیشامد-  تیم والیبال جوانان ایران با قبول شکست برابر تیم قدرتمند لهستان از راهیابی به مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال قهرمانی جهان باز ماند.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

به گزارش ایرنا، شاگردان بهروزعطایی سرمربی تیم والیبال جوانان ایران درآخرین دیدار مرحله دوم خود که از گروه E پنجشنبه شب برابر لهستان قرارگرفته و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب لهستان شدند و نتوانستند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند. 
در این دیدار که درسالن اصلی والیبال شهربرونو جمهوری چک برگزار شد، رسول آقچه لی، علی اصغر مجرد،امیرحسین اسفندیار،اسماعیل مسافر،طیب عینی وجواد کریمی از ابتدا در ترکیب اولیه تیم ایران قرار داشته و بازی کردند.
والیبالیست‌های جوان دراین دیدار که 2 ساعت 47 دقیقه به طول انجامید درگیم های اول و سوم با نتایج 29 بر 27 و 25 بر 20 به پیروزی رسیدند و درگیم های دوم، سوم وپنجم به ترتیب با نتایج 25 بر 21 ، 25 بر 20 و 15 بر 11 مغلوب حریف شدند.
در گیم نخست که یک ساعت و 10 دقیقه به طول انجامید والیبالیست های جوان ایران با نتیجه 29 بر 27 برابر بازیکنان پرتلاش لهستان به برتری رسیدند.
درگیم دوم تیم قدرتمند لهستان اشتباهات گیم نخست را جبران و این گیم را با نتیجه 25 بر21 به سود خود به پایان رساند.
بازیکنان جوان لهستان که پیش از این دیدار با 5 امتیاز دررده نخست گروه E قرارداشتند،فشار روانی کمتری را نسبت به تیم ایران داشته و روان تر بازی می کردند که امری طبیعی بود.
درگیم سوم شاگردان عطایی که برای صعود به مرحله نیمه نهایی تنها به برد دراین دیدار نیاز داشتند خود را به آب و آتش زده و درامتیاز 14 اختلاف امتیازات خود با حریف را دراین گیم به 6 امتیاز افزایش دادند.
روند برتری شاگردان عطایی در این گیم ادامه یافت و آنان توانستند حریف قدرتمند خود را با نتیجه 25 بر 20 شکست دهند و این بازی طولانی پس از 2 ساعت به گیم چهارم رفت.
این گیم را لهستانی‌ها با قدرت آغاز و درهمان ابتدا از ایران پیش افتادند، هرچند دراین گیم والیبالیست‌های جوان ایران در دقایقی به حریف رسیده و یا پیش افتادند اما این بازیکنان تیم لهستان بودند که درپایان این گیم را با نتیجه 25 بر 20 به سود خود به پایان بردند تا بازی به گیم پنجم کشیده شود.
بازیکنان لهستان مدیریت وکنترل بازی درگیم پنجم را از همان ابتدا در دست گرفتند و در پایان با کسب نتیجه 15 بر 11 و کسب نتیجه 3 بر 2 در مجموع این دیدار را به سود خود تمام کرده و به عنوان تیم نخست از گروه E راهی مرحله نیمه نهایی شدند.
قضاوت این دیدار برعهده یوری رامیرز اورتیز از جمهوری دومنیکن بود، گوران گراندیسکی از صربستان نیز به عنوان داوردوم رامیرز را درامر داوری این بازی کمک کرد. 
پیش از این دیدار تیم والیبال جوانان کوبا با نتیجه 3 بر یک برابر تیم چین به برتری رسید و با 5 امتیاز به عنوان تیم دوم از این گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و تیم‌های ایران و چین برای کسب عناوین بعدی طی روز های آینده باید با دیگر رقبای خود دیدار کنند. 

کلمات کلیدی

والیبال

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آب و هوا

Sunny

29°C

Tehran

Sunny
Humidity: 15%
Wind: SSW at 11.27 km/h
Sunday
Sunny
26°C / 37°C
Monday
Sunny
24°C / 38°C
Tuesday
Sunny
25°C / 38°C
Wednesday
Sunny
26°C / 39°C

نظر سنجی

اوقات شرعی

تمامی حقوق محفوظ است

Template Design:Dima Group