آخرین اخبار

استاندار کرمانشاه: امنیت کامل در مرزهای غربی کشور حاکم است

استاندار کرمانشاه: امنیت کامل در مرزهای غربی کشور حاکم است

پیشامد- استاندار کرمانشاه گفت: با تلاش نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) در طول نوار مرزی شهرستان قصرشیرین، نفت شهر و سومار امنیت کامل برقرار است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

به گزارش ایرنا، اسدالله رازانی عصر پنجشنبه در جریان بازدید از نقطه صفر مرزی گیلانغرب در جمع نیروهای مسلح افزود: با حضور مقتدر نیروهای مسلح ارتش و مرزبانی در مرزهای استان کرمانشاه جای هیچ گونه نگرانی نیست.
وی بیان کرد: با استقرار کامل نیروهای مسلح در نوار مرزی استان کرمانشاه، امکان رصد هر جنبنده ای در سراسر نوار مرزی به خوبی فراهم است.
وی با بیان اینکه به دلیل حساسیت های موجود در آن سوی مرز عراق، هر نوع تحرکی در تمام نوار مرزی شهرستان گیلانغرب رصد می شود و تحت کنترل است، ادامه داد: در صورت لزوم با هوشیاری نیروهای مسلح مستقر در نوار مرزی، با هر تحرک مشکوکی به شدت برخورد می شود.
استاندار کرمانشاه گفت: استقرار خوب مجموعه نیروهای مسلح در منطقه مایه خرسندی و امیدوار کننده است و با توجه به بازدیدی که از بخش های مختلف خط مرزی، تاسیسات، امکانات و نحوه استقرار نیروها صورت گرفت، جای هیچ گونه نگرانی نیست.
رازانی اضافه کرد که ملت ما همچنان که در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن نیز قدردان نیروهای مسلح بوده اند، اکنون نیز به خوبی قدرشناسی می کنند چرا که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کار تامین امنیت در نوار مرزی را به طور کامل برعهده دارند.
گیلانغرب با بیش از 72 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه واقع شده است.

کلمات کلیدی

کرمانشاه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آب و هوا

Sunny

29°C

Tehran

Sunny
Humidity: 15%
Wind: SSW at 11.27 km/h
Sunday
Sunny
26°C / 37°C
Monday
Sunny
24°C / 38°C
Tuesday
Sunny
25°C / 38°C
Wednesday
Sunny
26°C / 39°C

نظر سنجی

اوقات شرعی

تمامی حقوق محفوظ است

Template Design:Dima Group