آخرین اخبار

دعوت فراگیر از هموطنان برای حضور در پای صندوق های رای

دعوت فراگیر از هموطنان برای حضور در پای صندوق های رای

پیشامد- سید جواد قوام شهیدی: سفارت ایران در گرجستان از عموم هموطنان عزیز دعوت می نماید با حضور گسترده در صحنه انتخابات، خود را برای خلق یک حماسه دیگر آماده کنند.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

به گزارش مقیم، سید جواد قوام شهیدی سفیر کشورمان در گرجستان گفت: دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران همگام با داخل کشور و سایر کشورهای سراسر جهان در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برابر با 19 می 2017 در  تفلیس و باتومی از ساعت 8 الی 18 برگزار خواهد شد و اطلاعیه برگزاری انتخابات در سایت رسمی سفارت قرار داشته و توضیحات ضروری جهت آگاهی هموطنان عزیز در کشور گرجستان به اطلاع خواهد رسید.
 وی تصریح کرد: سفارت ایران در گرجستان از عموم هموطنان عزیز دعوت می نماید با حضور گسترده در صحنه انتخابات، خود را برای خلق یک حماسه دیگر آماده کنند و نقش سازنده وتأثیرگذار خود را در این دوره از انتخابات نیز به نمایش بگذارند. همان مقدار که انتخاب اصلح اهمیت دارد، میزان مشارکت مردم در آینده اقتصادی و سیاسی و امنیتی کشور مؤثر خواهد بود.
سفیر کشورمان همچنین افزود: حضور میلیونی و مسئولانه هموطنان در پای صندوقهای رای توسط یکایک ایرانیان افزایش قدرت نرم و اقتدار ایران سرافراز را در عرصه های داخلی و بین المللی بیش از پیش نشان خواهد داد.

کلمات کلیدی

شهیدی , گرجستان , انتخابات

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آب و هوا

Sunny

31°C

Tehran

Sunny
Humidity: 13%
Wind: SSW at 17.70 km/h
Sunday
Sunny
26°C / 37°C
Monday
Sunny
24°C / 38°C
Tuesday
Sunny
25°C / 38°C
Wednesday
Sunny
26°C / 39°C

نظر سنجی

اوقات شرعی

تمامی حقوق محفوظ است

Template Design:Dima Group