آخرین اخبار

شهبازی فینالیست شد/ نصیری، اطری و تیموری به دیدار رده‌بندی رسیدند

شهبازی فینالیست شد/ نصیری، اطری و تیموری به دیدار رده‌بندی رسیدند

پیشامد- مسابقات چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز شنبه در شهر دهلی نو پایتخت کشور هند در حال برگزاری است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

به گزارش پایگاه خبری پیشامد، در وزن ٥٧ کیلوگرم رضا اطری در دور اول با نتیجه ۸  بر ۶  محمود جان شاوتاکوف از ازبکستان را شکست داد وی در دور بعد مقابل یوکی تاکاهاشی از ژاپن با نتیجه ۵ بر ۲ شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، اطری به گروه بازنده ها رفت. وی ابتدا در این گروه نویسون پینای از تایلند را با نتیجه ۶ بر صفر و ضربه فنی شکست داد تا عصر امروز در دیدار رده بندی به مصاف  کیم سانگ گون از کره جنوبی برود. در این وزن یوکی تاکاهاشی از ژاپن و زانابازار زاندانبود از مغولستان به دیدار فینال رسیدند.

در وزن ٦٥ کیلوگرم میثم نصیری در دور اول با نتیجه ۸ بر ۵ میرژان آشیروف از قزاقستان را شکست داد وی در دور بعد مقابل باجرانگ از هند با نتیجه ۷ بر ۵ شکست خورد اما با حضور این کشتی گیر هندی در دیدار فینال، نصیری برای ادامه کار به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه مقابل سیروجدین حسن اف از ازبکستان با نتیجه ۸ بر ۳به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی راه یافت. نصیری در این دیدار با کوک گوانگ کیم از کره شمالی مبارزه می کند. در این وزن لی سئونگ چول از کره شمالی و باجرانگ از هند در دیدار فینال حضور دارند.

در وزن ٧٤ کیلوگرم بهمن تیموری در دور اول با نتیجه ۵ بر ۵ مقابل مسلم اولایف از قرقیزستان شکست خورد اما با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، تیموری راهی گروه بازنده ها شد. وی در این گروه بیونگ مین گانگ از کره جنوبی را با نتیجه ۱۲ بر ۲ شکست داد و به دیدار رده بندی رفت تا عصر امروز برای کسب مدال برنز با سوباسا آسایی از ژاپن کشتی بگیرد. بکزاد عبدالرحمن اف از ازبکستان و مسلم اولایف از قرقیزستان فینالیست های این وزن هستند.

در وزن ٩٧ کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مینوون سه او از کره جنوبی را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد و ر اهی مرحله نیمه نهایی شد، شهبازی در این مرحله نااویا آکاگوما از ژاپن را با نتیجه ۶ بر ۲ شکست داد و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار ماگومد ابراگیم اف دارنده مدال برنز المپیک برزیل از ازبکستان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آب و هوا

Sunny

31°C

Tehran

Sunny
Humidity: 13%
Wind: SSW at 17.70 km/h
Sunday
Sunny
26°C / 37°C
Monday
Sunny
24°C / 38°C
Tuesday
Sunny
25°C / 38°C
Wednesday
Sunny
26°C / 39°C

نظر سنجی

اوقات شرعی

تمامی حقوق محفوظ است

Template Design:Dima Group