12.4 C
Tehran
فروردین ۵, ۱۳۹۸
فوتبال ورزشی

چلسی نخستین شکست فصل منچستر سیتی را رقم زد

چلسی نخستین شکست فصل منچستر سیتی را رقم زد

پیشامد- تهران-تیم فوتبال چلسی شنبه شب و درجریان رقابت های لیگ برتر انگلیس دست به کار بزرگی زد و تیم منچستر سیتی را شکست داد.

به گزارش اپیشامد به نقل از ایرنا؛ شاگردان« مائوریتسو ساری» درادامه برگزاری رقابت های هفته شانزدهم لیگ جزیره و درحساس ترین بازی این هفته که در ورزشگاه «استمفورد بریج» شهر لندن برگزار شد میزبان شاگردان«پپ گواردیولا» بوده و این تیم را با نتیجه قابل توجه ۲ بر صفر شکست دادند.
این نخستین شکست فصل سیتی زن ها در لیگ برتر انگلیس است که برابر چلسی رقم خورد.
گل های این دیدار را «ان گولو کانته» دردقیقه ۴۵ و «داوید لوئیز» دردقیقه ۷۸ درون دروازه تیم منچسترسیتی جای داده و سه امتیاز حساس این بازی را از آن تیم خود کردند.
تیم چلسی با کسب هر سه امتیاز این دیدار ۳۴ امتیازی شده و دوباره درجایگاه سوم جدول رده بندی این رقابت ها قرار گرفت آبی آسمانی ها نیز با یک پله سقوط و ۴۱ امتیاز اندوخته خود از دیدارهای گذشته به رده دوم رفتند.
این نتیجه درحالی برای تیم چلسی به دست آمد که تیم منچسترسیتی در ۶۳ درصد از زمان بازی مالکیت توپ و میدان را دراختیار خود داشت.
شاگردان گواردیولا دراین دیدار ۱۲ حمله موفق بر روی دروازه چلسی طراحی کردند اما تنها ۳ حمله آنان درچارچوب دروازه حریف بود اما بازیکنان تیم چلسی که دراین دیدار تنها چشم به ضد حملات داشتند ۸ حمله و ضد حمله برق آسا را به گونه ای بر روی دروازه آبی آسمانی ها طراحی کردند که پنج حمله آنان درچارچوب دروازه حریف نامدار خود قرار داشت.
از دیگر آمار قابل توجه دراین دیدار ۱۲ کرنر بازیکنان تیم منچستر سیتی دراین بازی بود این درحالی است که بازیکنان چلسی تنها یک بار موفق به زدن کرنر بر روی دروازه تیم حریف شدند.
«مایکل اولیور» قضاوت این دیدار حساس را برعهده داشت و تنها ۲ بار از کارت زرد استفاده کرد او «جورجینهو» و «پدرو» ۲ بازیکن تیم چلسی را به دلیل خطای عمد جریمه کرد.
دردیگر بازی حساس امروز تیم لیورپول با نتیجه ۴ برصفر فولهام را شکست داد و با توجه به شکست تیم منچسترسیتی صدر جدول را از این تیم گرفت.
تیم لیورپول با قبول شکست منچسترسیتی اکنون تنها تیم بدون شکست لیگ برتر جزیره است.

نوشته های اخیر

پاسخ عجیب دبیر فدراسیون تکواندو به مسئله بازنشستگی‌اش

مدیر خبری

هدف غلامرضا محمدی از دعوت قهرمانان پا به سن گذاشته‌؛ اتمام حجت یا نیاز؟

مدیر خبری

نامه تعلیق فوتبال ایران بزودی می‌رسد/ پرسپولیس در خطر حذف از آسیا

مدیر خبری

نظر خود را بنویسید

پنج × پنج =