12.4 C
Tehran
فروردین ۵, ۱۳۹۸
فوتبال ورزشی

رئال مادرید به زحمت از سد اوئسکا عبور کرد

رئال مادرید به زحمت از سد اوئسکا عبور کرد

پیشامد- تهران- تیم فوتبال رئال مادرید در ادامه رقابت های هفته پانزدهم لالیگا، یکشنبه شب در دیداری نه چندان جذاب و دیدنی، تیم اوئسکا قعر نشین جدول رده بندی این رقابت ها را به زحمت شکست داد.

به گزارش پیشامد به نقل از ایرنا، «سانتیاگو سولاری» که برای برگزاری این دیدار با تعدادی از بازیکنان نامدار خود به ورزشگاه «الکوراز» رفته بود، در یک بازی نه چندان زیبا میزبان خود را با نتیجه یک بر صفر اوئسکا که برای نخستین بار حضور خود در لالیگا را تجربه می کند، مغلوب کرد.
«گرت بیل» مهاجم ولزی رئال مادرید گل پیروزی بخش این تیم را در دقیقه ۸ درون دروازه اوئسکا جای داد و سه امتیاز این دیدار را برای کهکشانی ها به ارمغان آورد.
تیم رئال مادرید با کسب هر سه امتیاز این دیدار خارج از خانه ۲۶ امتیازی شد و با یک پله صعود به رده چهارم جدول این رقابت ها نقل مکان کرد.
تیم قعر نشین اوئسکا نیز با هفت امتیاز در انتهای جدول رده بندی این لیگ باقی ماند.
نیمه نخست دیدار تیم رئال مادرید و اوئسکا قعرنشین رقابت های لالیگا همان طور که پیش بینی می شد با شروع طوفانی شاگردان «سانتیاگو سولاری» درتیم رئال مادرید آغاز شد و این تیم خیلی زود نیز به گل رسید.
در دقیقه ۸ «گرت بیل» مهاجم تیم رئال با شوتی سنگین توپ ارسالی از سمت راست محوطه جریمه را درون دروازه میزبان جای داد و تیم خود را پیش انداخت.
در ادامه بازیکنان اوئسکا جلو کشیدند و در دقیقه ۱۳ شوت زیبای هافبک این تیم را «تیبو کورتوا» با عکس العملی به موقع دفع کرد.
در دقایق بعدی باز هم حملات بازیکنان تیم اوئسکا همچنان ادامه یافت و بازیکنان این تیم مدافعان و سنگربان رئال را به زحمت انداختند.
این روند دوام چندانی نداشت و کهکشانی ها باز هم با در اختیار گرفتن توپ و میدان ابتکار عمل در این دیدار را بر عهده گرفتند.
بیل زننده نخستین گل رئال که مدت ها برای تیم خود گلزنی نکرده بود در آستانه دومین گل خود بود که با در خشش سنگربان اوئسکا این فرصت از او گرفته شد.
بیل برای خلق این صحنه زیبا از پشت محوطه جریمه شوت سنگین دیگری را روانه دروازه حریف کرد که دروازه بان حریف با دفع به موقع توپ از به ثمر نشستن گل دوم رئال جلوگیری کرد.
در ادامه توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود و بازی زیبایی را از دو تیم شاهد نبودیم و بازیکنان با سوت داور این بازی به رختکن رفتند.
بازیکنان تیم اوئسکا که برای نخستین بار به رقابت های لالیگا صعود کرده و در این مسابقات شرکت دارند، نیمه دوم را برخلاف نیمه اول بهتر شروع کردند و در همان دقایق ابتدایی این نیمه نیز فرصت گلزنی داشتند اما ضربه سر مهاجم این تیم با اختلافی اندک از کنار دروازه کورتوآ به بیرون رفت تا دومین موقعیت گلزنی این تیم به آسانی از دست برود.
در دقایق پایانی این دیدار بازیکنان تیم میزبان کاملا جلو کشیده و می توانستند دروازه کورتوا را باز کنند که این اتفاق نیفتاد و رئال با خوش شانسی سه امتیاز این دیدار را از آن خود کرد.
ترکیب تیم اوئسکا:
یووانوویچ، میرامون، اینسوا، پولیدو، اچیتا، فریرو، موی گومز، آگیلرا، ریورا، آویلا، فرناندز
ترکیب تیم رئال:
کورتوا، اودریوسولا، راموس، واران، کارواخال، یورنته، سبایوس، لوکا مودریچ، لوکاس، گرت بیل و کریم بنزما.

نوشته های اخیر

پاسخ عجیب دبیر فدراسیون تکواندو به مسئله بازنشستگی‌اش

مدیر خبری

جدول رده بندی لیگ برتر پس از پایان دیدار معوقه هفته دوازدهم با تساوی سپاهان و پرسپولیس

مدیر خبری

کی‌روش: یک‌شنبه فهرست ۲۳ نفره اعلام می‌شود/ بازیکنان واقعی فقط در زمین مسابقه حرف‌ می‌زنند

مدیر خبری

نظر خود را بنویسید

8 + 6 =