7.9 C
Tehran
دی ۲۷, ۱۳۹۷
اشتغال و تعاون اقتصادی

بانک ملی به عنوان سهامدار عمده مطالبه یک ماه حقوق کارگران و مواد اولیه فولاد اهواز را فراهم کند

بانک ملی به عنوان سهامدار عمده مطالبه یک ماه حقوق کارگران و مواد اولیه فولاد اهواز را فراهم کند

پیشامد- نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رسیدگی بنگاه‌های مشکل‌دار و مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری گفت: بانک ملی به عنوان سهامدار عمده مطالبه یک ماه حقوق کارگران و مواد اولیه فولاد اهواز را جهات راه‌اندازی مجدد فراهم کند.

به گزارش پیشامد به نقل از فارس،کریم یاوری نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رسیدگی بنگاه‌های مشکل‌دار و مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری حسب تأکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکل کارگران شرکت گروه ملی فولاد اهواز در دست بررسی و پیگیری است.

وی افزود: با توجه به اینکه بیش از ۷۰ درصد سهام گروه ملی فولاد متعلق به بانک ملی ایران است، متأسفانه بانک مذکور در حل و فصل مشکلات بنگاه اقتصادی گروه ملی فولاد رغبت لازم را از خود بروز نمی‌دهد. لذا لازم است با توجه به اینکه سهامدار عمده گروه ملی فولاد بانک ملی هست نسبت به پرداخت مطالبات و معوقات و همچنین تهیه مواد اولیه و راه‌اندازی خطوط تولید اقدام حوزوی و عامل انجام دهد.

نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رسیدگی بنگاه‌های مشکل‌دار و مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری گفت: مطالبات کارگران سه ماه بود که ۲ ماه پرداخت شد و یک ماه باقی مانده منوط به خرید شمش فولاد برای تبدیل به محصول و فروش آن می‌باشد. این یک ماه طلب حقوق کارگران حدود ۱۰ میلیارد تومان است، حدود ۳ هزار کارگر دارد، تقاضای تأمین و تهیه مواد اولیه، راه‌اندازی خطوط تولید و پرداخت حقوق و مزایای خود در پایان هر ماه می‌باشند.

نوشته های اخیر

وزیر جهاد کشاورزی: کوتاهی های گذشته را به دیگران نسبت ندهیم

مدیر خبری

تنظیم بازار تلفن همراه به هماهنگی تمام مجموعه ها نیاز دارد

مدیر خبری

۶ هزار خودروی خارجی در گمرکات خاک می‌خورد/ بلاتکلیفی ۲۲.۸ میلیون یورو ارز دولتی + سند

مدیر خبری

نظر خود را بنویسید

شانزده + 1 =